KONST / Litografier / Färglitografier 7525461
nr 752 5461
Färglitografier
2 st, signerad, Figurer, motivets mått: 17 x 12
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 april 2012
kl 18:33:15
9/4 11:57:27
100 kr
9/4 13:26:17